Czy to Twoja firma?

JERONIMO MARTINS S.A. praca

Kostrzyn
JERONIMO MARTINS S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy JERONIMO MARTINS S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JERONIMO MARTINS S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

JERONIMO MARTINS S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JERONIMO MARTINS S.A. - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. inwentaryzacji

    JERONIMO MARTINS S.A.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - Na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego czynny udział w inwentaryzacjach okresowych w sklepach Biedronka (praca w terenie)
      - Zapewnienie sprawnego przeprowadzenia procesu liczenia oraz wprowadzenia danych do kolektora
      - Zgłaszanie nieprawidłowości i proponowanie usprawnień
      - Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego
      Praca na czas określony: I i II umowa max 15 m-cy, III nieokreślony
      Godziny pracy 00:15 - 23:45
      Kontakt z pracodawcą: 728444701 lub ds. inwentaryzacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU HANDLOWCA
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, pół roku pracy w handlu detalicznym, w tym przy inwentaryzacjach

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Akordowy
  • Zastępca kierownika sklepu

    • Wrocław
    • 4 400 zł / mies.

      • profesjonalna obsługa klienta przy kasie oraz na sali sprzedaży zgodnie ze standardami firmy, • dbanie o ekspozycję
      towaru, • samodzielne prowadzenie sklepu lub w obecności Kierownika Sklepu, tj. organizacja i nadzór nad pracą zespołu, wyjaśnianie reklamacji z klientami sieci,
      przyjmowanie i kontrola • dostaw z Centrum Dystrybucyjnego do sklepu, • zamówienia na pieczywo, przygotowanie sklepu
      do inwentaryzacji, • inne zadania zlecone przez Kierownika Sklepu.
      Kontakt z pracodawcą 728444701 lub ępca kierownika-sklepu-wrocław

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, Doświadczenie w handlu min. 12 m-cy oraz zarządzanie zespołem min 5 osobowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kostrzynie