Probiko-Aqua Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Probiko-Aqua sp. z o.o. praca

Kostrzyn

Jesteśmy PROBIKO-AQUA, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie uzdatniania wody i ścieków. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Kostrzynie, gdzie zespół od 11 do 50 oddanych profesjonalistów codziennie pracuje nad dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań dla środowiska.

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń UV nisko- i średniociśnieniowych, które są kluczowe w procesie dezynfekcji wody. Nasze lampy UV to gwarancja czystości i bezpieczeństwa, a zastosowanie ozonowania wody pitnej i ścieków pozwala na osiągnięcie najwyższych standardów higieny. Jesteśmy dumni z naszego największego zainstalowanego systemu UV, który dezynfekuje aż 5 500 m3/h - to wynik naszej pasji i ponad 20-letniego doświadczenia w branży.

Zaangażowanie w rozwój i naukę to dla nas nie tylko puste słowa. To nasze codzienne działania, które przekładają się na profesjonalizm i skuteczność oferowanych przez nas usług. Odpowiedzialność i wiarygodność to fundamenty, na których budujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami, a partnerstwo to sposób, w jaki wspólnie osiągamy sukces.

Oferujemy nie tylko sprzedaż urządzeń, ale również kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostęp do wysokiej jakości części zamiennych oraz fachowe doradztwo. Nasze usługi obejmują także badania pilotowe i inżyniering, co pozwala nam dostosować rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W Probiko-Aqua wierzymy, że zaufanie i satysfakcja naszych klientów to najlepsza wizytówka naszej firmy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się czystą i bezpieczną wodą dzięki naszym technologiom. Razem dbajmy o naszą planetę i przyszłe pokolenia.

Probiko-Aqua Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Kostrzyn
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Probiko-Aqua Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Probiko-Aqua Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Probiko-Aqua Sp. z o. o.

Siedziba główna

Praca Probiko-Aqua Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Technik serwisu

    • Kostrzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma PROBIKO-AQUA Sp. z o.o. – niezależna polska firma działająca w branży uzdatniania wody pitnej za pomocą promieniowania UV i ozonowania dla wodociągów i przemysłu – poszukuje:

      Pracownika serwisu i produkcji

      Miejsce pracy: Kostrzyn (okolice Poznania)

      O działalności firmy możesz dowiedzieć się ze strony:

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      • Realizowanie uruchomień, diagnostyki i napraw urządzeń u klienta
      • Wspomaganie procesu produkcyjnego urządzeń (stacjonarnie w siedzibie firmy)
      • Sporządzanie raportów z napraw, diagnoz
      • Dzielony tryb pracy (stacjonarnie / w delegacji)

      Wymagania

      Od osób zainteresowanych oczekujemy:

      • Dyspozycyjności i gotowości do częstych podróży służbowych
      • Prawa jazdy kat. B
      • Wykształcenia technicznego / elektrycznego
      • Dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office
      • Dobrej organizacji pracy
      • Rzetelności i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji

      Dodatkowym atutem będzie:

      • Posiadanie uprawnień SEP
      • Znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
      • Znajomości zagadnień automatyki przemysłowej

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze z możliwością wdrażania własnych pomysłów
      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Narzędzia do wykonywania pracy
      • Wynagrodzenie podstawowe + premie
      • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
      • Ubezpieczenie grupowe w pełni finansowane przez pracodawcę

Pracodawcy w Kostrzynie