Ulubiony Hotel & restauracja & event  Tomasz Rybarczyk

Czy to Twoja firma?

Ulubiony Hotel & restauracja & event Tomasz Rybarczyk praca

Kostrzyn

Ulubiony Hotel & restauracja & event  Tomasz Rybarczyk

Ulubiony Hotel & restauracja & event Tomasz Rybarczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Ulubiony Hotel & restauracja & event Tomasz Rybarczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ulubiony Hotel & restauracja & event Tomasz Rybarczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ulubiony Hotel & restauracja & event Tomasz Rybarczyk

Siedziba główna

Praca Ulubiony Hotel & restauracja & event Tomasz Rybarczyk - oferty archiwalne

  • Pomoc kelnerska

    Ulubiony Hotel & restauracja & event Tomasz Rybarczyk
    • Kostrzyn
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Hotel uluBIOny zatrudni do pracy na pół etatu w godzinach 17.00- 20.00 od poniedziału do piątku pomoc kelnerską. Nie wymagamy doświadczenia, oferujemy przeszkolenie. Umowa o pracę, wynagrodzenie wypłacane na konto, zawsze na czas.

      Zakres obowiązków

      - obsługa Gosci na restauracji

      - przyjmowanie zamówień,

      - wydawanie napoi

      - sprzątanie stolików

      - zmywanie szkła

      Wymagania

      - dyspozycyjność w podanych godzinach,

      - chęci do pracy

      - uśmiech i miła aparycja

      - komunikatywność

      Oferujemy

      - umowę o prace na pół etatu

      - wynagrodzenie zawsze na czas

  • Kelner/Kelnerka

    • Kostrzyn
    • pełny etat
    • Hotel i Restauracja uluBIOny zatrudni na stanowisko: recepcjonistka/kelnerka . Nie wymagamy doświadczenia, lecz będzie ono dodatkowym atutem.

      • praca na recepcji
      • obsługa Gości hotelowych
      • obsługa przyjęć okolicznościowych

      Wymagania

      • dyspozycyjność w tygodniu oraz w weekendy
      • pozytywne nastawienie do ludzi i pracy
      • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      • mile widziana znajomość systemów: chart, profitroom, pos, nie jest to jednak wymagane
      • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
      • umiejetność pracy w zespole

      Oferujemy

      • umowe o pracę
      • wynagrodzenie zawsze na czas
      • pracę w miłym i młodym zespole
      • obiady pracownicze

Pracodawcy w Kostrzynie