Czy to Twoja firma?

Jeronimo Martins Polska S.A. praca

Kostrzyn nad Odrą
Jeronimo Martins Polska S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy Jeronimo Martins Polska S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jeronimo Martins Polska S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Jeronimo Martins Polska S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Jeronimo Martins Polska S.A. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca-kasjer 60a

    Jeronimo Martins Polska S.A.
    • Radziejowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wypiek pieczywa, obsługa pieca piekarniczego, wykładanie towaru, dbanie o porządek na sklepie i na magazynie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej, aktualna książeczka Sanepid

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 950 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ZŁ BRUTTO
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca kasjer

    • Medyka
    • część etatu
    • 2 660 zł / mies.

      obsługa klienta przy kasie fiskalnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane. Aplikować przez stronę internetową: lub za pośrednictwem infolini (22) 2053310 do dnia 15.08.2021

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 660 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
  • Magazynier kompletacji 121a

    • Mszczonów
    • 3 250 zł / mies.

      Przyjmowanie towarów do magazynu, wydawanie towarów z magazynu, prawidłowe oznakowanie składowanych towarów, prowadzenie dokumentacji magazynowej.

      Wymagania

      • Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska, obsługa wózka widłowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 250 PLN

Pracodawcy w Kostrzynie nad Odrą