Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA praca

Kosów Lacki
ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pracownik działu jakości

    ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA
    • Kosów Lacki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kontrole i nadzór nad dostawami surowca mięsnego
      Kontrole nad prawidłowościami przebiegu procesów technologicznych
      Kontrole międzyoperacyjne wspomagające procesy produkcyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kosowie Lackim