Kancelaria Notarialna Magdalena Wójcik-Bela Notariusz

Kancelaria Notarialna Magdalena Wójcik-Bela Notariusz najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Notariusz Kościerzyna
w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Kancelaria Notarialna Magdalena Wójcik-Bela Notariusz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Notarialna Magdalena Wójcik-Bela Notariusz

Praca Kancelaria Notarialna Magdalena Wójcik-Bela Notariusz - oferty archiwalne

  • Sekretarka/asystentka notarialna

    • Kościerzyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zadania na stanowisku pracy:
      - sporządzanie projektów aktów i innych czynności notarialnych,
      - prowadzenie rejestrów,
      - obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów Kancelarii,
      - kontakty z sądami i urzędami,
      - wykonywanie innych poleceń notariusza,
      - obsługa klientów Kancelarii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa (w szczególności cywilnego, kodeksu spółek handlowych), [Umiejętność 1] : biegła obsługa komputera, pakietu MS Office, wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne [Inne] : wykształcenie wyższe - mile widziane doświadczenie w pracy w (kancelarie, sądy, urzędy itp.)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kościerzynie