Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem

Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem - oferty archiwalne

  • Recepcjonista

    • Kościelisko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Realizacja zadań związana z kwaterowaniem, prowadzenie ewidencji osób, prowadzenie dokumentacji dotyczącej pobytu uczestników turnusu oraz grup szkoleniowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną