Czy to Twoja firma?

Dom Dziecka w Kórniku - Bninie praca

Kórnik
Dom Dziecka w Kórniku - Bninie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie inne

Oferty pracy Dom Dziecka w Kórniku - Bninie

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Dziecka w Kórniku - Bninie

  • Psycholog

    Dom Dziecka w Kórniku - Bninie
    • Kórnik
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    Wygasa

Dom Dziecka w Kórniku - Bninie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Dziecka w Kórniku - Bninie - oferty archiwalne

  • Wychowawca

    • Kórnik
    • umowa o pracę
    • 3 730 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sczegółowy zakres obowiązków obejmuje współprace z : powiatowymi centrami pomocy rodzinie i ośrodkami pomocy społecznej, a zwłaszcza asystentami rodziny, właściwymi ze względu na miejsce zamieszkania lub pobytu rodziców dzieci; ośrodkami adopcyjnymi a szczególne Towarzystwem Przywracania Rodziny w Poznaniu - Chrześcijański Ośrodek Adopcyjny "Pro Familia"; szkołami, do których uczęszczają wychowankowie, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z wychowawcą klasy i specjalistami zatrudnionymi w szkole, a także innymi nauczycielami; ponadto, zwłaszcza w zakresie diagnozy nowo przyjętych dzieci, ze szkołami, do których uczęszczał przez umieszczeniem w placówce; sądami rodzinnymi, kuratorami sądowymi; organizacjami i instytucjami zajmującymi się statutowo pomocą dziecku i rodzinie, działającymi w środowisku rodziców dzieci; parafiami Kościoła Katolickiego i jednostkami organizacyjnymi innych kościołowi związków wyznaniowych; kierowanie procesem wychowawczym powierzonych przez dyrektora dzieci, a w szczególności: współdziałaniem ze specjalistami w procesie diagnozowania sytuacji nowo przyjętego dziecka, przygotowaniu i wypełnianiu dokumentacji wynikającej z obowiązujących przepisów prawa, wypełnianie karty pobytu tych dzieci oraz opracowywanie z psychologiem, pedagogiem, pracownikiem socjalnym, a także innymi specjalistami, w tym systentem rodziny; zapewnienie właściwej opieki medycznej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb wychowanka, w szczególności w zakresie współpracy z lekarzem pierwszego kontaktu i lekarzami specjalistami, uczestniczenie w pracach zespołu do spraw okresowej oceny sytuacji dziecka; realizacja zadań wynikających z ustaleń zespołu metodycznego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wymagane dokumenty potwierdzające prawo wykonywania zawodu wychowawcy.Mile widziane doświadczenie zawodowe. Wymagane umiejętności: praca z dzieckiem, rodziną, praca w zespole. Znajomość języków obcych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 730 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kórniku