Czy to Twoja firma?

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY PRANCZK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Korne

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z bycia częścią branży transportowej, dostarczając niezawodne usługi międzynarodowego transportu drogowego. Nasza rodzinna firma, założona w 1993 roku, z głębokimi korzeniami w malowniczym województwie pomorskim, wyrosła na solidnego partnera w przewozie materiałów płynnych, w tym tłuszczów zwierzęcych, chemii neutralnej oraz produktów niebezpiecznych.

Nasza specjalność to transport na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz krajów Europy wschodniej, gdzie z powodzeniem realizujemy zlecenia do takich krajów jak Francja, Niemcy, Belgia, Holandia, Rosja, Mołdawia, Białoruś, Ukraina i Serbia. Dzięki naszemu nowoczesnemu taborowi, składającemu się z 60 specjalistycznych ciągników siodłowych marki Volvo i Scania oraz cystern jedno, trzy i czterokomorowych, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Jakość i bezpieczeństwo to dla nas priorytety. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty, w tym decyzje weterynaryjne i zgodność z konwencją ADR, co pozwala nam na przewóz produktów niebezpiecznych z zachowaniem najwyższych standardów. Nasza nowoczesna myjnia samochodowa, autoryzowany warsztat G.MAGYAR oraz uprawnienia do przygotowania cystern do badań TDT to dowód na to, że nieustannie dążymy do doskonalenia jakości naszych usług.

Jako rodzinna firma cenimy sobie bliskie relacje z naszymi klientami i partnerami. Wierzymy, że to właśnie zaangażowanie i osobiste podejście do każdego zlecenia wyróżniają nas na tle konkurencji. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i dostosowywanie się do zmieniających się wymagań.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, dla których codziennie pokonujemy tysiące kilometrów, aby dostarczyć towar bezpiecznie i na czas. Razem możemy więcej!

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY PRANCZK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY PRANCZK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY PRANCZK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Pomocnik spedytora

    MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY PRANCZK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Korne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY PRANCZK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY PRANCZK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY PRANCZK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Korne
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Inne wymagania: - sumienność , pracowitość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

    • Korne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

Pracodawcy w Kornym