Czy to Twoja firma?

TERRI PPH TERESA BARTOSZEK praca

Konstantynów Łódzki
TERRI PPH TERESA BARTOSZEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy TERRI PPH TERESA BARTOSZEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TERRI PPH TERESA BARTOSZEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TERRI PPH TERESA BARTOSZEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TERRI PPH TERESA BARTOSZEK - oferty archiwalne

  • Operator maszyn dziewiarskich

    TERRI PPH TERESA BARTOSZEK
    • Konstantynów Łódzki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn dziewiarskich Lonati.
      Umowa o pracę na okres 3 lat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wymagana umiejętność obsługi maszyn dziewiarskich typu Lonati oraz minimum 6 miesięcy pracy na stanowisku jako operator maszyn dziewiarskich.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Konstantynowie Łódzkim