Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - JOB IMPULSE POLSKA Sp. z o.o.

Oferty pracy JOB IMPULSE POLSKA Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK PRODUKCYJNY
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Konstantynów Łódzki
Szczegóły
Zakres obowiązków
kontrola jakości, pakowanie części z tworzyw sztucznych, montaż podzespołów do sprzętu AGD, obsługa komputera, umowa o pracę tymczasową na 18 miesięcy, zmienny system pracy (trzy zmiany lub równoważny), bezpłatny transport z Pabianic i Bełchatowa.
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Uprawnienia:
obsługa komputera
Inne wymagania:
mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze wtryskarek.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO
Zawód: operator wózków widłowych   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły
obsługa skanera, załadunek i rozładunek tirów, prace porządkowe na magazynie; umowa o pracę tymczasową na okres 18 miesięcy, system pracy równoważny 3 dni pracy i 3 dni wolnego; bezpłatny transport z Pabianic i Bełchatowa.
Wymagania
uprawnienia UDT - I WJO (uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, w tym specjalizowanych).
NIE
JOB IMPULSE POLSKA Sp. z o.o.
95-050 Konstantynów Łódzki
Moniuszki 1

Pracodawcy z miasta Konstantynów Łódzki

Popularni pracodawcy z województwa: Łódzkie

Żak
iCredit
Target PRO
MetLife
Phinance S.A.
Biznes Partner
Axell Polska
Tajo Polska
test01
BOWI-STYL
Altnap
FRESCON