Czy to Twoja firma?

BIURO RACHUNKOWE VIP S.C. RENATA KIESZEK ADRIAN KIESZEK praca

Końskie
BIURO RACHUNKOWE VIP S.C. RENATA KIESZEK ADRIAN KIESZEK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Końskie
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy BIURO RACHUNKOWE VIP S.C. RENATA KIESZEK ADRIAN KIESZEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO RACHUNKOWE VIP S.C. RENATA KIESZEK ADRIAN KIESZEK

Praca BIURO RACHUNKOWE VIP S.C. RENATA KIESZEK ADRIAN KIESZEK - oferty archiwalne

  • Księgowy

    BIURO RACHUNKOWE VIP S.C. RENATA KIESZEK ADRIAN KIESZEK
    • Końskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - rejestrowanie i dekretowanie dokumentów księgowych;
      - sporządzanie raportów JPK;
      - sporządzanie list płac oraz prowadzenie dokumentacji kadrowej;
      - przygotowywanie bieżących dokumentów księgowo-kadrowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : zaangażowanie i dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: , [Godzina zakończenia pracy] : 16:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Końskiem