Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe FOL - PACK Mariusz Kołodziejczyk praca

Końskie
produkcja opakowań z tworzyw sztucznych
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe FOL - PACK Mariusz Kołodziejczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Końskie
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe FOL - PACK Mariusz Kołodziejczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe FOL - PACK Mariusz Kołodziejczyk

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe FOL - PACK Mariusz Kołodziejczyk - oferty archiwalne

  • Asystent do spraw księgowości

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe FOL - PACK Mariusz Kołodziejczyk
    • Końskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa systemów komputerowych księgowych,
      - praca w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych oraz rozliczeń z ZUS
      - sporządzanie dokumentów z zakresu sprzedaży towarów,
      - bieżąca kontrola rozliczeń z kontrahentami,
      - sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowy,
      - pozostałe zadania biurowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: administracja lub ekonomia
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi programu PŁATNIK, umiejętność obsługi programu Insert Subiekt, umiejętność obsługi programu SALDEO, umiejętność obsługi programu kadrowo-płacowego
      • Inne wymagania: terminowość i dokładność w realizacji powierzonych zadań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Końskiem