Czy to Twoja firma?

MAŁGORZATA WOJTYSIAK GRUPA LBT praca

Konin
MAŁGORZATA WOJTYSIAK GRUPA LBT najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Laborant Konin
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MAŁGORZATA WOJTYSIAK GRUPA LBT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAŁGORZATA WOJTYSIAK GRUPA LBT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MAŁGORZATA WOJTYSIAK GRUPA LBT - oferty archiwalne

  • Pomocnik laboranta

    MAŁGORZATA WOJTYSIAK GRUPA LBT
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pobieranie próbek gruntu, kruszyw, mieszanek mma. Badania terenowe.
      Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, ul. Międzyleska 6 i wyjazdy (jednodniowe) - teren Dolnego Śląska.
      Umowa o pracę na czas określony, docelowo - na czas nieokreślony.
      Oferta dostępna w sali D, A,
      Kontakt z pracodwcą - e-mail: michal.jedrychowski@grupa-lbt.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe / średnie, staż pracy: brak wymagań, do przyuczenia, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc laboranta budowlanego

    • Straszyn
    • 3 000-4 000 zł / mies.

      Pobieranie próbek materiałów drogowych, bezpośrednia obsługa laboratoryjna budów, wykonywanie badań stacjonarnych i polowych gruntów, kruszyw, mieszanek mineralno-asfaltowych, mieszanek betonowych, oraz warstw z nich wykonanych, prowadzenie dokumentacji związanej z badaniami, inne zadania związane z funkcjonowaniem laboratorium drogowego (praca fizyczna). Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, dobra znajomość pakietu MS Office
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność organizacji pracy własnej, umiejętność pracy zespołowej, sumienność, rzetelność oraz dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawod

Pracodawcy w Koninie