Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CZA-TA NICIAK SPÓŁKA JAWNA praca

Konin
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CZA-TA NICIAK SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CZA-TA NICIAK SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CZA-TA NICIAK SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CZA-TA NICIAK SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CZA-TA NICIAK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CZA-TA NICIAK SPÓŁKA JAWNA
    • Konin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wysoka kultura osobista, dokładność, uczciwość, niekaralność,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: PRACA W GODZIANACH: 13.30 DO 17.30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik gospodarczy

    • Konin

      Sprzątanie terenu zewnętrznego, koszenie trawy, grabienie liści, odśnieżanie.

      Wymagania

      • Inne wymagania: niekaralność, skrupulatność. mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy, 7-11

Pracodawcy w Koninie