POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Listonosz Konin
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Listonosz samochodowy

    • Rychwał
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • 1 400 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa rejonu doręczeń własnym samochodem, doręczanie korespondencji oraz pieniędzy klientom Poczty Polskiej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: dobra organizacja pracy, samodzielność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy zgodnie z harmonogramem - czas równoważny - godziny dopołudniowe w tym 100 zł brutto p
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Koninie