Czy to Twoja firma?

Usługi Specjalistyczne Pokrzywka i Wspólnicy Spółka Cywilna Joanna Pokrzywka, Jerzy Pokrzywka praca

Konin
Usługi Specjalistyczne Pokrzywka i Wspólnicy Spółka Cywilna Joanna Pokrzywka, Jerzy Pokrzywka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Usługi Specjalistyczne Pokrzywka i Wspólnicy Spółka Cywilna Joanna Pokrzywka, Jerzy Pokrzywka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Specjalistyczne Pokrzywka i Wspólnicy Spółka Cywilna Joanna Pokrzywka, Jerzy Pokrzywka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Usługi Specjalistyczne Pokrzywka i Wspólnicy Spółka Cywilna Joanna Pokrzywka, Jerzy Pokrzywka - oferty archiwalne

  • Operator dźwigu samojezdnego

    Usługi Specjalistyczne Pokrzywka i Wspólnicy Spółka Cywilna Joanna Pokrzywka, Jerzy Pokrzywka
    • Konin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa dźwigu samojezdnego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa żurawi samojezdnych oraz przenośnych i przewoźnych, Prawo jazdy kat. C+E, Operator Maszyn Budowlanych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator podnośnika koszowego

    • Konin

      Obsługa podnośników koszowych samojezdnych

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa podestów ruchomych przejezdnych, dokumenty potwierdzające uprawnienia ( dyplomy specjalizacji, ukończone kursy), Prawo jazdy kat. C+E

      Oferujemy

Pracodawcy w Koninie