Czy to Twoja firma?

DOLINA NIDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Konin
DOLINA NIDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy DOLINA NIDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOLINA NIDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DOLINA NIDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DOLINA NIDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    DOLINA NIDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Konin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych, obsługa wózka widłowego i skanera kodów, wystawianie dokumentów, utrzymanie porządku na magazynie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 6-14 14-22 Miejsce pracy: Konin
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Laborant

    • Konin
    • umowa na zastępstwo
    • 3 200 zł / mies.

      badanie i ocena surowców do produkcji wyrobów gipsowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: możliwość przyuczenia, dokładność, cierpliwość, chęć do pracy zmianowej, znajomość j. obcych mile widziana

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 6-14,14-22,22-06 możliwa praca w niedzielę i święta +premia

Pracodawcy w Koninie