Czy to Twoja firma?

Jednostka Wojskowa Skład MSS Polska Nowa Wieś praca

Komprachcice
Jednostka Wojskowa Skład MSS Polska Nowa Wieś najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Komprachcice
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Jednostka Wojskowa Skład MSS Polska Nowa Wieś

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jednostka Wojskowa Skład MSS Polska Nowa Wieś

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Jednostka Wojskowa Skład MSS Polska Nowa Wieś - oferty archiwalne

  • Mechanik

    Jednostka Wojskowa Skład MSS Polska Nowa Wieś
    • Komprachcice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Znajomość i przestrzeganie zasad prowadzenia przeglądów, obsług i napraw bieżących sprzętu wojskowego zgodnie z kartami technologicznymi, umiejętność posługiwania się katalogami części zamiennych sprzętu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Naprawa pojazdów samochodowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Komprachcicach