Czy to Twoja firma?

ELDISY POLSKA SP. Z O.O. praca

Komorniki
ELDISY POLSKA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy ELDISY POLSKA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELDISY POLSKA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator wózka widłowego z UDT

    Domino Polska Sp. z o. o.
    • Kąty Wrocławskie
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Magazynier

    JOYNEXT Sp. z o. o.
    • Oborniki Śląskie
    • umowa o pracę
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    Dodana

ELDISY POLSKA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ELDISY POLSKA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

    ELDISY POLSKA SP. Z O.O.
    • Komorniki
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      patrywanie produkcji w materiały zgodnie z zasadami obowiązującymi w magazynie, załadunki/rozładunki aut, księgowanie skanerem ruchów materiałowych w SAP lub wystawianie dokumentów wydanai/zwrotu, udział w inwentaryzacjach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: praca w zespole
      • Inne wymagania: praca na 3 zmiany w godz. 6-14-22-6 wymagane uprawnienia na wózki widlowe UDT wykszt. min zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: płaca zasadnicza + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Brygadzista obszaru konfekcyjnego

    • Komorniki

      Praca zgodnie z dokumentacją oraz normami ilościowymi i jakościowymi, zgodna z procedurami peodukcyjnymi, udział w szkoleniu pracowników i sprawdzanie ich kompetencji, skuteczna kontrola pracy podległych pracowników.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: zarządzanie zespołem pracowniczym, praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego , postawa analityczna i proaktywna , gotowość do pracy zmainowej
      • Inne wymagania: staż pracy 2 lata na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji( lider, brygadzista) wysokość wynagrodz. 3500-4200 zł. brutto w zależności od doświadczenia + premia 800 zł.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 200 PLN

Pracodawcy w Komornikach