Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PODSIEDLIK MARIUSZ AUTOCERBER

Oferty pracy PODSIEDLIK MARIUSZ AUTOCERBER

ELEKTRYK SAMOCHODOWY

Zawód: elektromechanik Rodzaj: umowa o pracę
PODSIEDLIK MARIUSZ AUTOCERBER
Diagnozowanie usterek oraz naprawa elektryczna pojazdów samochodowych - praca w systemie 2 zmianowym 8-16 , 12-20 Wymagania: wykształcenie zawodowe , staż ...
od 12635 zł
UoP brutto/mies.
Komorniki
07-01-2021
od 12635 zł

Archiwalne ogłoszenia

MECHANIK SAMOCHODOWY
Zawód: mechanik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Komorniki
Szczegóły
Zakres obowiązków
Naprawa pojazdów samochodowych.
Praca na jedną lub dwie zmiany(w zależności od potrzeb) w godz. 08:00-20:00.Praca w dni wolne (w zależności od potrzeb) w godz. 08:00-15:00.
Wymagania
Zawody:
Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
umiejętność naprawy pojazdów
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
55-300 Komorniki
Polna 29

Pracodawcy z miasta Komorniki