Czy to Twoja firma?

PODSIEDLIK MARIUSZ AUTOCERBER praca

Komorniki
PODSIEDLIK MARIUSZ AUTOCERBER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PODSIEDLIK MARIUSZ AUTOCERBER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PODSIEDLIK MARIUSZ AUTOCERBER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PODSIEDLIK MARIUSZ AUTOCERBER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PODSIEDLIK MARIUSZ AUTOCERBER - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    PODSIEDLIK MARIUSZ AUTOCERBER
    • Komorniki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa pojazdów samochodowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak, średnie zawodowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak, średnie zawodowe 4-letnie, brak, zasadnicze branżowe, brak, pomaturalne/policealne, brak
      • Uprawnienia: naprawa pojazdów
      • Inne wymagania: W zależności od potrzeby praca na dwie zmiany i w dni wolne staż pracy 2 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 8 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Komornikach