Czy to Twoja firma?

Piekarnia Roman Krawiec praca

Komarów-Osada
Piekarnia Roman Krawiec najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Piekarnia Roman Krawiec

Praca alert - powiadomienia

Praca Piekarnia Roman Krawiec

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Piekarnia Roman Krawiec poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Piekarnia Roman Krawiec - oferty archiwalne

  • Piekarz

    Piekarnia Roman Krawiec
    • Komarów-Osada
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Produkcja pieczywa

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, istnieje też możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Komarowie-Osadzie