Przedsiębiorstwo DOMBUD Feja Sp. J.

Przedsiębiorstwo DOMBUD Feja Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy doradztwo / konsulting / audyt administracja biurowa / praca biurowa magazyn

Oferty pracy Przedsiębiorstwo DOMBUD Feja Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo DOMBUD Feja Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo DOMBUD Feja Sp. J. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo DOMBUD Feja Sp. J. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Koluszki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kompletowanie dokumentacji do księgowości

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: -Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Brzeziny

      prowadzenie dokumentacji handlowej i kadrowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Koluszkach