Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu praca

Kołobrzeg

W sercu malowniczego Kołobrzegu, miasta znanego z uzdrowiskowego charakteru i pięknych plaż, znajduje się nasza Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich. Jesteśmy placówką, która nie tylko dba o najwyższą jakość edukacji, ale także o kształtowanie wartości społecznych i obywatelskich wśród naszych uczniów.

Nasza historia jest pełna momentów, które świadczą o zaangażowaniu w życie społeczności lokalnej i chęci niesienia pomocy. Przykładem może być zakończona z sukcesem akcja "Zbudujmy Dzieciom Dom Hospicyjny", która pokazała, jak wielkie serca mają nasi uczniowie i pracownicy. Tradycje są dla nas ważne, dlatego każdego roku 6 grudnia świętujemy mikołajki, podtrzymując magię tego dnia.

Jesteśmy dumni z naszego położenia – w centrum miasta, gdzie każdy krok może stać się lekcją historii czy biologii, dzięki otaczającym nas pomnikom przyrody. To unikalne środowisko sprzyja nie tylko naukowym odkryciom, ale również wychowaniu młodych ludzi w duchu szacunku do przyrody i dziedzictwa naszego regionu.

Współpraca z Kołobrzeskim Klubem Seniora to kolejny przykład naszego zaangażowania w lokalną społeczność. Wierzymy, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także budowanie mostów międzypokoleniowych i kształtowanie empatii.

Choć nie możemy się pochwalić naszymi liczbami pracowników czy szczegółami dotyczącymi innowacji i certyfikatów, to nasza pozycja na rynku edukacyjnym jest silna dzięki lokalizacji i zaangażowaniu w życie społeczne. Nasze wartości, choć nie spisane w misji, są widoczne w codziennych działaniach – w trosce o rozwój i dobro naszych uczniów.

Zapraszamy do poznania naszej szkoły bliżej i dołączenia do naszej wspólnoty, gdzie każde dziecko ma szansę na rozwój w przyjaznej, wspierającej atmosferze, a edukacja łączy się z pasją do pomagania innym i odkrywania świata.

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu

Mapa Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania fizycznego

    Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu
    • Kołobrzeg
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć edukacyjnych w godzinach 8:00-16:30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), sportowe, kierunek: Wychowanie fizyczne
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 329 do 4 224 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel psycholog

    • Kołobrzeg

      Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, rozpoznawanie indywidualnych potrzeb uczniów. Praca w godz. 8:00-16:20.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psycholog

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 046 PLN
  • Nauczyciel bibliotekarz

    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • 2 800-4 046 zł / mies.

      Prowadzenie biblioteki szkolnej. Praca w Kołobrzegu w godz. 8-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: bibliotekoznawstwo
      • Inne wymagania: Umiejętności: przygotowanie pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 046 PLN

Pracodawcy w Kołobrzegu