Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WYSTRÓJ ANDRZEJ ŚWIĘCICKI praca

Kołobrzeg
budownictwo ogólne
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WYSTRÓJ ANDRZEJ ŚWIĘCICKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Murarz Kołobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WYSTRÓJ ANDRZEJ ŚWIĘCICKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WYSTRÓJ ANDRZEJ ŚWIĘCICKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WYSTRÓJ ANDRZEJ ŚWIĘCICKI - oferty archiwalne

  • Murarz (do przyuczenia)

    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WYSTRÓJ ANDRZEJ ŚWIĘCICKI
    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace murarskie, przyuczenie do murowania. Dźwiganie do 30 kg. Praca w godzinach 8-16 na podstawie umowy zlecenie na terenie Kołobrzegu i Grzybowa. Możliwość pracy w soboty. Kontakt osobisty po umówieniu się telefonicznie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto/h

Pracodawcy w Kołobrzegu