Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD USŁUGOWY EW-PARK Ewa Małota praca

Kołobrzeg

Witajcie, jesteśmy Zakładem Usługowym Ew-Park, prowadzonym przez Ewę Małotę, zlokalizowanym w malowniczym Kołobrzegu. Nasza specjalność to usługi komunalne, a w szczególności dbanie o czystość i estetykę przestrzeni, w której żyjecie i pracujecie. Zajmujemy się sprzątaniem wnętrz i myciem okien, dostarczając usługi na najwyższym poziomie.

Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszej firmy, to nasze działania każdego dnia piszą nowy rozdział, w którym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Stawiamy na profesjonalizm i dokładność, co przekłada się na jakość naszych usług. Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby lokalnej społeczności, a nasza obecność w Kołobrzegu pozwala na szybkie i efektywne reagowanie na potrzeby naszych klientów.

Mimo że nie możemy się pochwalić naszymi wartościami i misją w formie zdefiniowanych haseł, to każdy dzień pracy jest dla nas okazją do ich wyrażania poprzez nasze działania. Szanujemy czas i przestrzeń naszych klientów, a nasze usługi są wykonywane z myślą o ich komforcie i satysfakcji.

Rozumiemy, że czystość w miejscu pracy czy domowym zaciszu to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego podejmujemy się zadań z pełnym zaangażowaniem, stosując sprawdzone metody i środki, które są bezpieczne dla Was i dla środowiska.

Zakład Usługowy Ew-Park to nie tylko firma sprzątająca – to zespół ludzi, który dba o to, aby każde miejsce, którego się dotkniemy, świeciło czystością. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – gwarantujemy, że przestrzeń wokół Was będzie lśniła, a Wy będziecie mogli cieszyć się komfortem i harmonią, nie martwiąc się o codzienne obowiązki.

ZAKŁAD USŁUGOWY EW-PARK Ewa Małota najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD USŁUGOWY EW-PARK Ewa Małota

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD USŁUGOWY EW-PARK Ewa Małota

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD USŁUGOWY EW-PARK Ewa Małota

Siedziba główna

ZAKŁAD USŁUGOWY EW-PARK Ewa Małota poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD USŁUGOWY EW-PARK Ewa Małota
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kołobrzeg

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZAKŁAD USŁUGOWY EW-PARK Ewa Małota - oferty archiwalne

  • Ładowacz gabarytów

    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Ładowacz gabarytów spod śmietników, zamiatanie, koszenie, grabienie. Praca w Kołobrzegu w godz. 8-15 ( godziny w zależności od zleceń)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: sprawność fizyczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto/h

Pracodawcy w Kołobrzegu