Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRZETWÓRSTWO ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH ALTA PAWEŁ ŻAK

przetwórstwo artykułów spożywczych

Oferty pracy PRZETWÓRSTWO ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH ALTA PAWEŁ ŻAK

PRACOWNIK OBSŁUGI PRODUKCJI

Zawód: pracownik umysłowy Rodzaj: umowa o pracę
PRZETWÓRSTWO ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH "ALTA" PAWEŁ ŻAK
Praca przy taśmie produkcyjnej, przy produkcji przetworów rybnych. Dźwiganie do 6 kg. Praca w Kołobrzegu na umowę zlecenie (po okresie ...
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Kołobrzeg
04-01-2021
od 2800 zł

Archiwalne ogłoszenia

POMOC MAGAZYNIERA
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kołobrzeg
Szczegóły
Zakres obowiązków
Przyjmowanie i rozładunek dostaw, przygotowywanie wysyłki, utrzymanie sprzętu na magazynie. Dźwiganie do 30 kg. Praca w Kołobrzegu na umowę zlecenie (po okresie próbnym umowa o pracę) w godz. 7-15.
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Inne wymagania:
uprawnienia na wózki widłowe, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kołobrzeg
Szczegóły
Praca przy taśmie produkcyjnej, przy produkcji przetworów rybnych. Dźwiganie do 6 kg. Praca w Kołobrzegu na umowę zlecenie (po okresie próbnym umowa o pracę) w godz. 7-15.
Wymagania
książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
NIE
PRZETWÓRSTWO ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH ALTA PAWEŁ ŻAK
78-100 Kołobrzeg
Jasna 19

Pracodawcy z miasta Kołobrzeg