Czy to Twoja firma?

I & K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Kołobrzeg
I & K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy

Oferty pracy I & K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca I & K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

I & K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca I & K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Kucharz

    I & K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie potraw, dbanie o porzadek na stanowisku, pilnowanie stanu magazynowego.
      Praca w godz. 10-18, 11-19, rownież w soboty i niedziele.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, dobra organizacja pracy , praca w zespole
      • Inne wymagania: Mile widziane doswiadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna/zmywak

    • Kołobrzeg

      Zmywanie naczyń, utrzymywanie porządku na stanowisku i w sali, obieranie warzyw, pomoc w kuchni. Praca na umowę o pracę w Kołobrzegu w godz. 11-19, rownież w soboty i niedziele.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Kołobrzegu