Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - F&B TOMASZ WAŚCIŃSKI

Oferty pracy F&B TOMASZ WAŚCIŃSKI

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KUCHARZ
Zawód: kucharz/szef kuchni   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kołobrzeg
Szczegóły
Zakres obowiązków
Przygotowywanie posiłków z karty menu oraz ciepłych dań na bufet. Praca w Kołobrzegu w godz. 10-21.
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Inne wymagania:
umiejętność gotowania, przygotowywania posiłków
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
POMOC KUCHENNA
Zawód: pomoc kuchenna   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kołobrzeg
Szczegóły
obsługa zmywalni naczyń, obieranie warzyw, przygotowywanie surówek, prace pomocnicze w kuchni. Praca w Kołobrzegu w godz. 8-20 również w soboty i niedziele.
Wymagania
brak lub niepełne podstawowe, brak
prace pomocnicze w kuchni
NIE
F&B TOMASZ WAŚCIŃSKI
78-100 Kołobrzeg

Pracodawcy z miasta Kołobrzeg

Popularni pracodawcy z województwa: Zachodniopomorskie

2x3
2x3
2x3
2x3
Fotokart
PDC Logistics
X-GEO
KJM-BISS
NORMAN