Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Kołobrzegu

pomoc psychologiczna
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Kołobrzegu najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hr / kadry edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Kołobrzegu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Kołobrzegu

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Kołobrzegu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Kołobrzegu - oferty archiwalne

  • Referent do spraw kadr

    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa kadrowa pracowników firmy, ewidencja czasu pracy, naliczanie urlopów, rozliczanie nieobecności w pracy, obsługa kadrowa SIO.
      Obsługa sekretariatu poradni (telefoniczna i osobista obsługa klientów, obsługa programu PROGMAN, rejestracja zgłoszeń i potwierdzanie wizyt, potwierdzanie ewidencji klientów, wysyłka i odbiór korespondencji, graficzna obróbka dokumentów, w tym opinii, orzeczeń wg. potrzeb)
      Archiwizacja dokumentów, prowadzenie akt osobowych, w tym przygotowywanie umów o pracę, świadectw pracy, zaświadczeń o wynagrodzeniu itp.
      Praca w godzinach 07:30-15:30, 10:00-18:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie na kierunku związanym z kadrami, opcjonalnie w kierunku administracji publicznej. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - dodatkowo punktowane. Więcej informacji na stronie:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: dodatkowo premia regulaminowa - 20%, dodatek za staż pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kołobrzegu