Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - All Good S.A.

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz kawowy omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000). W ubiegłym roku zrealizowaliśmy prawie 170 tysięcy zamówień, które trafiły do 69 krajów. Nasz zespół tworzy 170 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie.

 

Dostarczamy ludziom najlepszą kawę w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Wierzymy w Supreme Service - obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dbamy również o relacje biznesowe - dzięki otwartości, szczerości i bliskim relacjom staliśmy się wyłącznym dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych kawowych  marek na świecie, takich jak Bialetti, Hario, Aeropress, Baratza czy Loveramics. W Coffeedesk ludzi stawiamy na pierwszym miejscu. Każdy klient, partner i współpracownik jest dla nas wyjątkowy i robimy co w naszej mocy, żeby tak właśnie się czuł. Stawiamy na dynamiczny rozwój brandu i technologii, w których pracujemy. 

Naszą misją jest kawowe przebudzenie, a wszystkie nasze działania chcemy prowadzić troszcząc się o zrównoważony rozwój i dobrostan osób, które na drugim końcu świata dbają o jakość trafiających do nas ziaren kawy.

Oferty pracy All Good S.A.

All Good S.A.

Specjalista ds. obsługi klientów biznesowych

All Good S.A.
All Good S.A.
Specjalista ds. obsługi klienta umowa o pracę pełny etat
Obsługa klienta biznesowego poprzez mail, telefon, chat z zachowaniem naszych standardów Supreme Service; Obsługa zgłoszeń przychodzących od klientów i handlowców - ...
Szczecin
20-09-2021
All Good S.A.
78-100 Kołobrzeg
Mazowiecka, 24i/u9

Pracodawcy z miasta Kołobrzeg