Czy to Twoja firma?

FHUP Stanisław Gniłka w spadku praca

Kołobrzeg

Przez ponad trzy dekady, FHUP Stanisław Gniłka w spadku był synonimem jakości i zaufania w sercu Kołobrzegu. Nasza podróż rozpoczęła się 15 sierpnia 1990 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy dostarczać naszym klientom najlepsze produkty z głębin morza. Specjalizowaliśmy się w sprzedaży detalicznej i hurtowej ryb, skorupiaków i mięczaków, oferując wyłącznie wyselekcjonowane, świeże i pełne smaku delikatesy.

Nasze wyspecjalizowane sklepy były oazą dla smakoszy i koneserów morskich przysmaków, którzy zawsze mogli liczyć na fachową obsługę i produkty najwyższej jakości. Rozumieliśmy, że nasze morze kryje w sobie prawdziwe skarby, dlatego zawsze dbaliśmy o to, by nasze ryby, skorupiaki i mięczaki były wyjątkowe.

Nie tylko handel był naszą pasją. FHUP Stanisław Gniłka w spadku to także solidny i niezawodny partner w dziedzinie transportu drogowego towarów. Z pełnym zaangażowaniem podchodziliśmy do każdego zlecenia, zapewniając bezpieczny i terminowy transport naszych morskich delikatesów, jak i innych towarów powierzonych naszej opiece.

Nasza działalność była zawsze ukierunkowana na potrzeby klienta, a nasze doświadczenie pozwalało nam na dostosowanie się do zmieniającego się rynku i preferencji naszych odbiorców. Choć nasza działalność zakończyła się 21 lutego 2023 roku, jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy i wdzięczni za lata zaufania, jakim nas obdarzaliście.

Dziękujemy naszym klientom, partnerom i wszystkim, którzy byli częścią tej niezwykłej przygody. FHUP Stanisław Gniłka w spadku to nie tylko firma, to historia pełna pasji do morza i jego darów, historia, która na zawsze pozostanie w pamięci tych, którzy mieli przyjemność z nami współpracować.

FHUP Stanisław Gniłka w spadku najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Kołobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy FHUP Stanisław Gniłka w spadku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHUP Stanisław Gniłka w spadku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FHUP Stanisław Gniłka w spadku

Siedziba główna

Praca FHUP Stanisław Gniłka w spadku - oferty archiwalne

  • Magazynier kierowca

    FHUP Stanisław Gniłka w spadku
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 600-4 500 zł / mies.
    • Hurtownia spożywcza zatrudni na stanowisko Magazynier-Kierowca.

      Miejsce pracy Katowice - Załęże

      Poszukujemy osoby z doświadczeniem i chęcią do pracy

      Praca w systemie jednozmianowym.

      Zakres obowiązków

      • rozładunek/załadunek towaru (chłodzone produkty spożywcze)
      • kompletowanie towaru na podstawie zamówienia
      • dbałość o porządek w magazynie

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera 2 lata
      • pracowitość
      • uczciwość
      • prawo jazdy kategorii B
      • aktualna książeczka zdrowia
      • komunikatywność

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej rodzinnej firmie
      • umowę o pracę
      • pracę od poniedziałku do piątku
      • stałe wynagrodzenie
      • bony okazjonalne

Pracodawcy w Kołobrzegu