Czy to Twoja firma?

F.H.U. HYDMAR Mariusz Wróblewski praca

Kolno
F.H.U. HYDMAR Mariusz Wróblewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy F.H.U. HYDMAR Mariusz Wróblewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U. HYDMAR Mariusz Wróblewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

F.H.U. HYDMAR Mariusz Wróblewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca F.H.U. HYDMAR Mariusz Wróblewski - oferty archiwalne

  • Pakowacz ręczny

    F.H.U. HYDMAR Mariusz Wróblewski
    • Kolno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Pracowitość, uczciwość , dyspozycyjność., dobra organizacja prcy własnej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie podstawowe + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kolnie