Czy to Twoja firma?

FORMAT Pianki Poliuretanowe Mariusz Heksel praca

Koleczkowo
FORMAT Pianki Poliuretanowe Mariusz Heksel najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy FORMAT Pianki Poliuretanowe Mariusz Heksel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FORMAT Pianki Poliuretanowe Mariusz Heksel

FORMAT Pianki Poliuretanowe Mariusz Heksel poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FORMAT Pianki Poliuretanowe Mariusz Heksel - oferty archiwalne

  • Szwaczka maszynowa

    FORMAT Pianki Poliuretanowe Mariusz Heksel
    • Koleczkowo
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Praca przy szyciu poduszek tapicerowanych i pokrowców do materacy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: szycie na maszynie, szycie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,5 PLN
  • Pracownik fizyczny/ pakowacz ręczny

      kompletowanie wyrobów zgodnie z dokumentami, wycinanie elementów z pianki poliuretanowej, przygotowanie formatek do wysyłki, prace rozładunkowe i załadunkowe

      Wymagania

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: m

Pracodawcy w Koleczkowie