Czy to Twoja firma?

RZĄSA MARIUSZ USŁUGI INSTALACYJNO-BUDOWLANE HYDROSYSTEM praca

Kolbuszowa
RZĄSA MARIUSZ USŁUGI INSTALACYJNO-BUDOWLANE HYDROSYSTEM najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Kolbuszowa
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy RZĄSA MARIUSZ USŁUGI INSTALACYJNO-BUDOWLANE HYDROSYSTEM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RZĄSA MARIUSZ USŁUGI INSTALACYJNO-BUDOWLANE HYDROSYSTEM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter podzespołów

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca RZĄSA MARIUSZ USŁUGI INSTALACYJNO-BUDOWLANE HYDROSYSTEM - oferty archiwalne

  • Pomocnik montera sieci wodnych i kanalizacyjnych

    RZĄSA MARIUSZ USŁUGI INSTALACYJNO-BUDOWLANE HYDROSYSTEM
    • Kolbuszowa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w delegacji
      Praca polega na wykonywaniu prac budowlanych dotyczacych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych montowanie, instalowanie, zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji wodno- kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Praca w delegacji, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 27 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Kolbuszowej