Czy to Twoja firma?

Janusz Biesiadecki Firma Usługowo-Handlowa JB.BAU praca

Kolbuszowa
4110Z- Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
Janusz Biesiadecki Firma Usługowo-Handlowa JB.BAU najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kolbuszowa
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Janusz Biesiadecki Firma Usługowo-Handlowa JB.BAU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Janusz Biesiadecki Firma Usługowo-Handlowa JB.BAU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Janusz Biesiadecki Firma Usługowo-Handlowa JB.BAU - oferty archiwalne

  • Pomocniczy pracownik ogólnobudowlany

    Janusz Biesiadecki Firma Usługowo-Handlowa JB.BAU
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy wykonywaniu zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, układanie płytek.. Praca na terenie całego kraju.
      Wyjazd/Rozpoczęcie pracy z Rzeszowa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kolbuszowej