Czy to Twoja firma?

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Drewkol Aleksander Fryzeł praca

Kolbuszowa
Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Drewkol Aleksander Fryzeł najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Drewkol Aleksander Fryzeł

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Drewkol Aleksander Fryzeł

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Drewkol Aleksander Fryzeł poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Drewkol Aleksander Fryzeł - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Drewkol Aleksander Fryzeł
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na IIzmiany:
      8.00 - 16.00
      14.00 - 22.00
      podawanie i odbieranie elementów meblowych z linii produkcyjnej.
      układanie oraz pakowanie gotowych elementów.
      prace pomocnicze.

      Wymagania

      • Inne wymagania: dokładność, dyspozycyjność, umiejętnośc pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyn cnc

      -Programowanie i obsługa maszyn CNC,
      -monitorowanie przebiegu procesów technologicznych
      -nadzór nad prawidłową pracą maszyn,
      -realizowanie planu produkcyjnego.
      Godziny pracy: Izm. od godz. 8.00 do 16.00, IIzm. od godz. 14.00 do 22.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Znajomość rysunku technicznego, dokładność, dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do negocjacji w zależności od doświadczenia

Pracodawcy w Kolbuszowej