Czy to Twoja firma?

Drzał-Grabiec Justyna NZOZ JUSTYNKA, Gabinet Rahabilitacji praca

Kolbuszowa
Drzał-Grabiec Justyna NZOZ JUSTYNKA, Gabinet Rahabilitacji najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Kolbuszowa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Drzał-Grabiec Justyna NZOZ JUSTYNKA, Gabinet Rahabilitacji

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Drzał-Grabiec Justyna NZOZ JUSTYNKA, Gabinet Rahabilitacji

Praca Drzał-Grabiec Justyna NZOZ JUSTYNKA, Gabinet Rahabilitacji - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    Drzał-Grabiec Justyna NZOZ JUSTYNKA, Gabinet Rahabilitacji
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca z dziećmi.
      Wykonywanie zabiegów z zakresu, kinezyterapii, fizykoterapii, masażu.
      Udzielanie porad fizjoterapeutycznych oraz instruktażu ćwiczeń
      Po okresie próbnym umowa na czas określony.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: fizjioterapeuta
      • Inne wymagania: Chęci do pracy, wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi, wymagane prawo wykonywania zawodu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 3 980 zł / mies.

      Fizjoterapia również domowa.
      Godziny pracy do uzgodnienia.

      Wymagania

      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT B
      • Inne wymagania: Chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 980 PLN

Pracodawcy w Kolbuszowej