Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO ORZECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kolbuszowa
Przetwórsto owocowo-warzywne.
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO ORZECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO ORZECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO ORZECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Palacz kotłów parowych

    ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO ORZECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO ORZECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO ORZECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru. Praca na dwie zmiany od godz. 6:00-14:00 i 14:00-22:00. Ilość godzin pracy w ciągu tygodnia do uzgodnienia z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie oraz aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kolbuszowej