Czy to Twoja firma?

Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. praca

Kolbudy
Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w cukierni/piekarni

    Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż wyrobów cukierniczych klasy premium, samodzielna obsługa klientów cukierni/piekarni, obsługa kasy fiskalnej oraz raportowanie sprzedaży, dbałość o czystość i estetyczny wygląd lokalu. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach otwarcia lokalu (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów, zaangażowanie i pozytywne nastawienie, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dbałość o czystość oraz estetykę miejsca pracy, punktualność i dyspozycyjność, gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy czas. Miejsce pracy: Gdańsk (ul. Przytulna, Platynowa lub Koziorożca).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą, zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Na wyna
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji lodów rzemieślniczych

    • Kolbudy
    • 3 420 zł / mies.

      Produkcja lodów rzemieślniczych, dbałość o jakość i powtarzalność produktów. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 14-22, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.

      Wymagania

      • Inne wymagania: punktualność, sumienność i odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole, dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie przy produkcji lodów rzemieślniczych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 420 PLN
  • Piekarz

    • Kolbudy
    • 4 650-4 850 zł / mies.

      Produkcja wyrobów piekarniczych zgodnie z recepturami, dbałość o jakość i powtarzalność produktów. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-16 lub 14-22, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.

      Wymagania

      • Inne wymagania: minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, punktualność, dokładność w wykonywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 650 - 4 850 PLN

Pracodawcy w Kolbudach