SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KOBYLNICY

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KOBYLNICY najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KOBYLNICY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KOBYLNICY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KOBYLNICY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KOBYLNICY - oferty archiwalne

  • Sekretarz szkoły

    • Kobylnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Obsługa sekretariatu.
      2. Zakładanie i prowadzenie teczek akt szkoły zgodnie z instrukcją kancelaryjną.
      3. Prowadzenie spraw uczniowskich.
      4. Prowadzenie archiwum szkolnego.
      5. Prowadzenie zbioru przepisów prawnych zewnętrznych i ogólnie obowiązujących.
      6. Obsługa Systemu Informacji Oświatowej.
      7. Sporządzanie sprawozdań PFRON.
      8. Prowadzenie archiwizacji dokumentacji szkolnej.
      9. Zaopatrzenie uczniów w bilety miesięczne na dojazdy do szkoły,
      10. Kompletowanie dokumentów finansowychopisywanie, stemplowanie i dostarczanie do CUW w Kobylnicy.
      11. Właściwe zorganizowanie pracy zapewniającej należyte i terminowe wykonywanie zadań.
      12. Nadzorowanie pracy pracowników obsługi.
      13. Współpraca ze szkołami.
      17. Prowadzenie ewidencji materiałów biurowych, środków czystości.
      Praca na czas określony: umowa na zastępstwo z możliwością przedłużenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych, obsługa komputera MS Ofice, biegła obsługa komputera z obsługą internetu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kobylnicy