Czy to Twoja firma?

EURO-AUTO-CZĘŚCI TANIX Sławomir Maciejewski praca

Kobylnica
EURO-AUTO-CZĘŚCI TANIX Sławomir Maciejewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media sprzedaż / zakupy

Oferty pracy EURO-AUTO-CZĘŚCI TANIX Sławomir Maciejewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EURO-AUTO-CZĘŚCI TANIX Sławomir Maciejewski

EURO-AUTO-CZĘŚCI TANIX Sławomir Maciejewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EURO-AUTO-CZĘŚCI TANIX Sławomir Maciejewski - oferty archiwalne

  • Sprzedawca internetowy

    EURO-AUTO-CZĘŚCI TANIX Sławomir Maciejewski
    • Kobylnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż części samochodowych- hurtownia Motoryzacyjna internetowa- stacjonarna "Tanix"; godziny pracy: 8.00- 16.00; wynagrodzenie 3500 zł brutto + premia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: znajomość komputera, znajomość części samochodowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kobylnicy