BOGUSLAWSKI.PL ANDRZEJ BOGUSŁAWSKI

BOGUSLAWSKI.PL ANDRZEJ BOGUSŁAWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt księgowość / ekonomia

Oferty pracy BOGUSLAWSKI.PL ANDRZEJ BOGUSŁAWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BOGUSLAWSKI.PL ANDRZEJ BOGUSŁAWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BOGUSLAWSKI.PL ANDRZEJ BOGUSŁAWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - BOGUSLAWSKI.PL ANDRZEJ BOGUSŁAWSKI

Pełna nazwa
INICJATYWA HANDLOWO - USŁUGOWA ANDRZEJ BOGUSŁAWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W SŁUPSKU
Adres rejestrowy
ul. Rafała Krajewskiego 38 76-200 Słupsk
NIP
8393083954
REGON
220729073
KRS
0000325738
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
17.03.2009
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca BOGUSLAWSKI.PL ANDRZEJ BOGUSŁAWSKI - oferty archiwalne

  • Doradca klienta ds. sprzedaży pojazdów

    • Kobylnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -aktywne pozyskiwanie klienta ; -kompleksowa obsługa klienta; - wycena oraz przeprowadzenie transakcji zakupu pojazdów; - analiza trendów rynkowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Obsługa klienta, profesjonalny sprzedawca
      • Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie w sprzedaży pojazdów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kobylnicy