THS TOMASZ SERWATKA

THS TOMASZ SERWATKA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media księgowość / ekonomia

Oferty pracy THS TOMASZ SERWATKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca THS TOMASZ SERWATKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa THS TOMASZ SERWATKA

Siedziba główna

THS TOMASZ SERWATKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - THS TOMASZ SERWATKA

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Szpitalna 8 44-190 Knurów
NIP
9691136711
REGON
277898012
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
17.09.2002
Wykreślenie wpisu z rejestru
21.06.2023
Status indywidualnej działalności gospodarczej
WYKRESLONY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 43.29.Z Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 47.41.Z Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.42.Z Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Informacja i komunikacja

  • 59.13.Z Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych
  • 60.20.Z Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych
  • 61.10.Z Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej
  • 61.20.Z Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej
  • 63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów
  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 73.12.A Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji
  • 73.12.C Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie THS TOMASZ SERWATKA

4.4

Na podstawie 6 ocen z Google.

Adrian Lenga

"Polecam"

2 lata temu

Piotr Haider

rok temu

Rufi Zdybix

Rufi Zdybix

4 lata temu

saute

saute

2 lata temu

Bogusław Salamon

3 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Bielsko-Biała
  3. Knurów

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca THS TOMASZ SERWATKA - oferty archiwalne

  • Magazynier- pakowanie paczek

    • Knurów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-5 000 zł / mies.
    • Do naszego zespołu poszykujemy kandydata na stanowisko:

      Magazynier- pakowanie paczek

      Praca dla mężczyzn ze względu na charakter (większe gabaryty paczek)

      Zakres obowiązków

      • prawidłowo prowadzona obsługa magazynu
      • przyjęcia - wydania towaru w oparciu o właściwą dokumentację

      Wymagania

      • prawo jazdy kat B
      • wykształcenie średnie
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
      • możliwość przystąpienia do programu MultiSport

Pracodawcy w Knurowie