Czy to Twoja firma?

FRANEK ADAM ADAM ADAM FRANEK praca

Knurów
Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona
FRANEK ADAM ADAM ADAM FRANEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy FRANEK ADAM ADAM ADAM FRANEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FRANEK ADAM ADAM ADAM FRANEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FRANEK ADAM ADAM ADAM FRANEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FRANEK ADAM ADAM ADAM FRANEK - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    FRANEK ADAM ADAM ADAM FRANEK
    • Knurów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: zawodowe; książeczka sanepidowska; zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków, praca w barze mlecznym; jedna zmiana od pn-pt; miejsce pracy: Knurów;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca

    • Knurów

      Wykształcenie: zawodowe; książeczka sanepidowska; zakres obowiązków: sprzedaż mięsa i wędlin; jedna zmiana; miejsce pracy: Knurów;

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Knurowie