Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - FAMUR FAMAK SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy FAMUR FAMAK SPÓŁKA AKCYJNA

ELEKTROMONTER

FAMAK SPÓŁKA AKCYJNA
Elektromonter umowa o pracę pełny etat
montaż, naprawa, konserwacja urządzeń dźwigowych i urządzeń do transportu materiałów sypkich w zakresie instalacji elektrycznej Praca na wysokości powyżej 3 metrów, ...
Kluczbork
21-07-2021

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

Mechanik umowa o pracę pełny etat
- Usuwanie skutków awarii, - Naprawa, konserwacja, modernizacja urządzeń i instalacji na wydziałach produkcyjnych i pomocniczych w szczególności obrabiarek, ...
Kluczbork
21-07-2021

Archiwalne ogłoszenia

Mechanik   |  umowa o pracę
Kluczbork
Szczegóły
Zakres obowiązków
Konserwacja, diagnostyka i naprawa wyposażenia technicznego, przeglądy maszyn i urządzeń po stronie mechanicznej.
Umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące), później umowa na stałe.
Wymagania
  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
  • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, czytanie rysunku technicznego
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : wykształcenie średnie techniczne [Umiejętność 1] : umiejętność diagnozowania i naprawy maszyn [Inne] : doświadczenie w pracy na stanowisku mechanik lub elektromechanik
POMOCNIK WYTACZARZA
Operator maszyn   |  umowa o pracę
Kluczbork
Szczegóły
pomoc przy pracach obróbczych na wytaczarkach płytowych (ustawianie konstrukcji do obróbki, prace transportowe w obrębie maszyn, organizacja narzędzi i pomocy warsztatowych potrzebnych do obróbki, bieżące utrzymanie porządku wokół maszyn)
Wymagania
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
  • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : chęć przyuczenia się do zawodu wytaczarza [Umiejętność 1] : mile widziana znajomość podstaw obróbki skrawaniem i rysunku technicznego, mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego [Inne] : doświadczenie nie jest wymagane
WYTACZARZ
Kluczbork
Szczegóły
praca na obrabiarkach konwencjonalnych i sterowanych numerycznie, kontrola i regulacja przebiegu obróbki
Wymagania
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego [Umiejętność 1] : praktyczna znajomość technologii obróbki skrawaniem [Inne] : Możliwe zatrudnienie osoby bez doświadczenia, do przyuczenia do zawodu wytaczarz

Adres

ul. Fabryczna 5
46-200 Kluczbork
województwo opolskie
powiat kluczborski
gmina Kluczbork

Dodatkowe informacje

NIP: 7510002119
REGON: 531102726
KRS: 0000076547

Dyrektor generalny

Ireneusz Krzysztof Kazimierski
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 28-12-2001
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Kluczbork