ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w KLUCZBORKU

szkoła średnie, edukacja
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w KLUCZBORKU najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w KLUCZBORKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w KLUCZBORKU

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w KLUCZBORKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w KLUCZBORKU - oferty archiwalne

  • Nauczyciel do nauczania przedmiotów w zawodzie technik fotografi i multimediów

    • Kluczbork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zgodnie z zawodem

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: fotografia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 187 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 1187 zasadnicza 0,33 etatu 08.00-12.00 tygodniowo: 6 godzin
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Kluczborku