Pracodawca - NOEL JACEK KRZESZOWIAK

Poszukujemy osoby z chęcią do pracy, zaangażowanej i dyspozycyjnej, przy lekkich pracach fizycznych.

Oferty pracy Noel

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Pracownik fizyczny
Pracownik fizyczny   |  umowa o pracę
Kłodzko
Szczegóły

Poszukujemy osoby z chęcia do pracy, zaangażowanej, dyspozycyjnej.

Zakres obowiązków
  • Praca fizyczna
Wymagania
  • Rzetelne wykonywanie swoich obowiązków
Pracownik produkcji
Kłodzko
Szczegóły

Poszukujemy osoby z chęcia do prazy, zaangażowanej, dyspozycyjnej.

  • Praca fizyczna,
Wymagania

Adres

ul. Spiżowa 15
53-442 Wrocław
województwo dolnośląskie
powiat Wrocław
gmina Wrocław-Fabryczna

Adres do doręczeń

Dodatkowe stałe miejsca wykonywania działalności gospodarczej

ul. Objazdowa 10
57-300 Kłodzko
powiat kłodzki
gmina Kłodzko

Dodatkowe informacje

NIP: 8831367931
REGON: 932836665

Profil działalności:

  • 25.91.Z - Produkcja pojemników metalowych
  • 25.99.Z - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 43.22.Z - Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 46.19.Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
  • 46.74.Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
  • 71.12.Z - Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 04-11-2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG