Czy to Twoja firma?

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marcin Liszewski praca

Kłobuck
Kancelaria Doradztwa Podatkowego
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marcin Liszewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Kłobuck
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marcin Liszewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marcin Liszewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marcin Liszewski - oferty archiwalne

  • Samodzielny księgowy

    Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marcin Liszewski
    • Kłobuck
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie księgowości (pełna księgowość) i rozliczanie płac w biurze rachunkowym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU OPTIMA I PŁATNIK, Znajomość zagadnień księgowo-kadrowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kłobucku