Firma Dekarska DEKART Artur Ciszewski

Usługi blacharsko-dekarskie
Firma Dekarska DEKART Artur Ciszewski najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Dekarz Kłobuck
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Firma Dekarska DEKART Artur Ciszewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Dekarska DEKART Artur Ciszewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Dekarska DEKART Artur Ciszewski - oferty archiwalne

  • Dekarz/blacharz

    • Kłobuck
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na wysokości, wykonywanie pokryć dachowych, wykonywanie obróbek blacharskich.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: blacharz- dekarz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kłobucku